.

Otevírací doba půjčovny

Půjčovna je v otevřená ve všední dny od dubna do konce září od 9 hodin. O víkendech od 8 hodin. 

Objednávky telefonicky na 773 285 141 nebo vyplňte objednávkový formulář.

Ceny půjčovného

Plastová kanoe (Samba, Vydra, Tydra) + 2 pádla + barel 330 Kč na 1 den, 280 při zápůjčce na více dní

Plastová kánoe Samba třímístná + 3 pádla + barel 400 Kč na 1 den, 350 Kč při zápůjčce na více dní Nafukovací kánoe Pálava + dvě pádla + barel 390 Kč na 1 den, 340 při zápůjčce na více dní
Nafukovací paddleboard + pádlo + pumpa 350 Kč  na 1 den, 300 Kč při zápůjčce na více dní
Raft Colorado pro 6 osob + pumpa 700 Kč na 1 den, 650 Kč při zápůjčce na více dní
Kajak Bert + pádlo + špricdeka 330 Kč na 1 den, 280 Kč při zápůjčce na více dní
Plastové pádlo 20 Kč 
Dětská sedačka do lodě 50 Kč 
Plovací vesta - dospělá, dětská, dětská mini 30 Kč 
Barel nebo lodní pytel 30 Kč 
Vodácká přilba 25 Kč 
Vodácká bunda 50 Kč 
Házecí pytlík 50 Kč 
Neoprén - dlouhé kalhoty s laclem 100 Kč 
Neo ponožky nebo boty 50 Kč

Cena za dopravu 1 - 14 lodí

Orlice

Základna RAMPA sport Týniště nad Orlicí 0 Kč, Štěnkov 250 Kč, Nepasice, Blešno, Svinary 400 Kč, Hradec Králové - město 450 Kč, Krňovice 250 Kč.

Divoká Orlice

Žamberk 700 Kč, Potštejn 550 Kč, Doudleby nad Orlicí 450 Kč, Kostelec nad Orlicí 400 Kč, Čestice 250 Kč

Tichá Orlice

Brandýs nad Orlicí, Letohrad, Ústí nad Orlicí 850 Kč, Choceň 600 Kč Postolovský Mlýn 550 Kč Plchovice 500 Kč, Čermná nad Orlicí 350 Kč, Borohrádek 250 Kč

Dále zajišťujeme dopravu + vodácký materiál na řeky Opatovický kanál, Úpa, Labe, v ceně 14 Kč na kilometr. Tuto dopravu zajišťujeme převážně na jaře a na podzim, kdy nejsme plně vytíženi na Orlicích.

Pokud vám vezeme náš vodácký materiál, jsme schopni převést až 8 osob. Můžeme vám přepravit zavazadla z místa startu splutí do našeho kempu v Týništi nad Orlicí, případně z konce splutí. Služba je bezplatná. O víkendech, kdy jsou auta a vleky plně vytížena, vozíme na start splutí pouze Váš vodácký materiál. Všechna nástupní místa na Orlicích jsou skvěle dostupná vlakem. S trasou, vlakovým spojením a orientací z vlakových zastávek na nástupní místa k řece Vám rádi poradíme.

Online rezervace

Zde si můžete vybavení rezervovat, dostupnost vám potvrdíme e-mailem.

Vyzvednutí v Rampa sportu

Pokud si budete vyzvedávat lodě v našem areálu (Vencl palubky, Mostecká 24, Týniště nad Orlicí) a přijedete autem, respektujte prosím zákazy stání, neparkujte před vjezdem do průmyslových hal a před vchody do objektů - pokud si nejste jistí, zda vaše auto nepřekáží provozu, informujte se v hospodě nebo v půjčovně. Přední parkoviště u provozovny Palubky Vencl je vyhrazeno pro zákazníky Palubky Vencl, neparkujte zde ani o víkendu. Využijte parkoviště na úplném konci areálu, děkujeme.

Pokud u nás nebudete nocovat, zaparkujte své auto na blízkých parkovištích u Penny marketu nebo u lékárny, nebo ještě lépe PŘIJEĎTE VLAKEM :-)!


Podmínky půjčovny

Tento půjčovní řád je závazný pro pronajímatele na straně jedné a nájemce (zákazníka) na straně druhé.

Objednání Telefonicky, emailem nebo osobně na naší provozovně RAMPA sport v Týništi nad Orlicí - je třeba ověřit, zda je vybavení v požadovaném termínu volné - především o víkendech.

Zapůjčení Při předání materiálu (v dohodnutém termínu) je nutno předložit platný doklad o totožnosti nájemce. Lhůta pronájmu uvedená na smlouvě je závazná. Pronajímatel předá materiál nájemci bez závad, což nájemce při předání zkontroluje. Nájemce se zavazuje používat předmět pronájmu pro činnost, pro kterou je materiál určen. Je přísně zakázáno používat plovací vestu jako podložku k sezení. Ztrácí tak své nosné vlastnosti. Je přísně zakázáno tahat loďě po betonu, používat k nesení lodi pádlo protažené poutkem lodi. Dochází k nevratnému poškození pádla.

Nevrácení materiálu Nevrátí-li nájemce zapůjčený materiál v dohodnutém termínu, účtuje pronajímatel nájemci půjčovné za nevrácený materiál s příplatkem 100%. V případě poškození či ztráty zapůjčeného materiálu je nájemce povinen uhradit škodu takto vzniklou buď ve výši opravy, nebo ve výši hodnoty zapůjčeného materiálu a to do 7 dní od data zničení, ztráty nebo odcizení.

Za ztracené pádlo účtujeme 600 Kč, plovací vestu 500 Kč, špricdeku nylonovou 500 Kč, barel 30ltr. 350 Kč, barel 60ltr. 450 Kč, za zničenou a neopravitelnou loď Sambu 19 600 Kč, za zničenou loď Vydru 13 000 Kč.

Předčasné vrácení vodáckého materiálu Vrátí-li zákazník zapůjčený materiál dříve, nemá nárok na vrácení nevyužitého půjčovného.