.

Otevírací doba půjčovny

Nouzový stav: lodě půjčujeme po předchozí telefonické domluvě dvojicím nebo více členům jedné domácnosti. Domluvíme si dobu vypůjčení tak, abyste se nesetkali s jinými vodáky. Potkáte-li někoho na vodě, dodržujte pokud možno dvoumetrový odstup. Na start nebo z cíle plavby smíme dopravovat jenom vybavení, doprava osob vlastní - vlaková zastávka je vždy nejdál 1,5 km. Obsluha půjčovny bude v roušce a rukavicích, po plavbě bude vybavení vydezinfikováno. Objednávky na 773 285 141 nebo 732 344 412.

Normální stav: Půjčovna je v otevřená v měsících duben, květen a září od 9 hodin. V červnu, červenci a srpnu od 8 hodin. V případě potřeby otevřeme i dříve. V jiném období po domluvě.

Objednávky telefonicky na 773 285 141 nebo vyplňte objednávkový formulář.

Ceny půjčovného

Plastová kanoe (Samba, Vydra, Tydra) + 2 pádla + barel 330 Kč na 1 den, 280 při zápůjčce na více dní

Plastová kánoe Samba třímístná + 3 pádla + barel 400 Kč na 1 den, 350 Kč při zápůjčce na více dní Nafukovací kánoe Pálava + dvě pádla + barel 390 Kč na 1 den, 340 při zápůjčce na více dní
Nafukovací paddleboard + pádlo + pumpa 350 Kč  na 1 den, 300 Kč při zápůjčce na více dní
Raft Colorado pro 6 osob + pumpa 700 Kč na 1 den, 650 Kč při zápůjčce na více dní
Kajak Bert + pádlo + špricdeka 330 Kč na 1 den, 280 Kč při zápůjčce na více dní
Plastové pádlo 20 Kč 
Dětská sedačka do lodě 50 Kč 
Plovací vesta - dospělá, dětská, dětská mini 30 Kč 
Barel nebo lodní pytel 30 Kč 
Vodácká přilba 25 Kč 
Vodácká bunda 50 Kč 
Házecí pytlík 50 Kč 
Neoprén - dlouhé kalhoty s laclem 100 Kč 
Neo ponožky nebo boty 50 Kč 
Stan 2-4 osoby (různé typy) 70 Kč

Cena za dopravu 1 - 14 lodí

Orlice

Základna RAMPA sport Týniště nad Orlicí 0 Kč, Štěnkov, Krňovice 250 Kč, Nepasice, Blešno, Svinary 400 Kč, Hradec Králové - město 450 Kč 

Divoká Orlice

Čestice 250 Kč, Kostelec nad Orlicí 400 Kč, Doudleby nad Orlicí 450 Kč, Potštejn 550 Kč, Žamberk 700 Kč 

Tichá Orlice

Borohrádek 250 Kč, Čermná nad Orlicí 350 Kč, Plchovice 500 Kč, Postolovský Mlýn 550 Kč, Choceň 600 Kč, Brandýs nad Orlicí, Letohrad, Ústí nad Orlicí 850 Kč                                                      

Dále zajišťujeme dopravu + vodácký materiál na řeky Opatovický kanál, Metuje, Labe, Sázava, Jizera, Morava v ceně 10 Kč na kilometr.

Pokud vám vezeme náš vodácký materiál, jsme schopni převést až 8 osob. Můžeme vám přepravit zavazadla z místa startu splutí do našeho kempu v Týništi nad Orlicí.

Online rezervace

Zde si můžete vybavení rezervovat, dostupnost vám potvrdíme e-mailem.

Vyzvednutí v Rampa sportu

Pokud si budete vyzvedávat lodě v našem areálu (Vencl palubky, Mostecká 24, Týniště nad Orlicí) a přijedete autem, respektujte prosím zákazy stání, neparkujte před vjezdem do průmyslových hal a před vchody do objektů - pokud si nejste jistí, zda vaše auto nepřekáží provozu, informujte se v hospodě nebo v půjčovně.

Pokud u nás nebudete nocovat, zaparkujte své auto na blízkých parkovištích u Penny marketu nebo u lékárny, nebo ještě lépe PŘIJEĎTE VLAKEM :-)!


Podmínky půjčovny

Tento půjčovní řád je závazný pro pronajímatele na straně jedné a nájemce (zákazníka) na straně druhé.

Objednání Telefonicky, emailem nebo osobně na naší provozovně RAMPA sport v Týništi nad Orlicí - je třeba ověřit, zda je vybavení v požadovaném termínu volné - především o víkendech.

Zapůjčení Při předání materiálu (v dohodnutém termínu) je nutno předložit platný doklad o totožnosti nájemce. Lhůta pronájmu uvedená na smlouvě je závazná. Pronajímatel předá materiál nájemci bez závad, což nájemce při předání zkontroluje. Nájemce se zavazuje používat předmět pronájmu pro činnost, pro kterou je materiál určen.

Nevrácení materiálu Nevrátí-li nájemce zapůjčený materiál v dohodnutém termínu, účtuje pronajímatel nájemci půjčovné za nevrácený materiál s příplatkem 100%. V případě poškození či ztráty zapůjčeného materiálu je nájemce povinen uhradit škodu takto vzniklou buď ve výši opravy, nebo ve výši hodnoty zapůjčeného materiálu a to do 7 dní od data zničení, ztráty nebo odcizení.