.

.

Nocleh na vodáckém tábořišti

Naše tábořiště se nachází v průmyslovém areálu Vencl palubky u řeky. Je pro vás připravena plocha více než 11 000 metrů čtverečných, kde je dostatek místa na Vaše stany. 

Rampa sport má pronajatou travnatou plochu a budovu, ve které je hospoda, ubytovna, sprchy a toalety. Zbytek areálu slouží i ostatním nájemcům. Pro bezpečný a bezproblémový pobyt dodržujte následující jednoduchá pravidla: Ve večerních a nočních hodinách se nezdržujte mimo plochu tábořiště nebo budovu hospody. Pokud potřebujete areál opustit, běžte rovnou k bráně, netoulejte se po betonových plochách. Nevstupujte do jiných budov. Nelezte přes ploty, ani je nijak neničte. Nevyhazujte odpadky nebo nedopalky jinam, než do nádob na odpad. Nepalte jiné dřevo, než které jste si přivezli, nasbírali na vodě, vytěžili na druhém břehu nebo zakoupili v Rampa sportu. Nekácejte stromy, netrhejte větve. Pokud něco poškodíte, přijďte nám to nahlásit. Kluci, choďte čůrat na záchody, přísný zákaz očůrávání plotu u panelové cesty na tábořiště, a zejména trávníku a bílé budovy před výjezdem z areálu. Prostor mimo Rampou pronajaté plochy používejte pouze pro přesun na naší plochu.

Osobní automobily ubytovaných se parkují za plechovou průmyslovou halou na trávě v zadní části tábořiště. Cesta na toto parkoviště je vyznačena dřevěnými kůly. Parkování na betonových plochách v areálu není možné, auta překážejí v provozu dalším nájemcům areálu. Při parkování - především o víkendech nebo o prázdninách - se prosím řiďte pokyny obsluhy v půjčovně nebo v hospůdce, naši zaměstnanci vás budou navigovat tak, aby váš vůz nikomu nepřekážel.

Jednoduché sociální zařízení je umístěno v budově hospůdky (ubytovny), 4x dámská a 4x pánská sprcha (na mince 20 Kč), umyvárna, 4x WC pánské, 6x WC dámské.

Na tábořišti třídíme odpad - respektujte prosím označení nádob na odpad, třiďte s námi!

Ceník noclehu na tábořišti na zelené ploše za 1 noc

Děti 4 - 15 let 60 Kč

Osoba starší 15 let 90 Kč

Domácí mazlíčci 30 Kč

Stan 80 Kč

Párty stan, přístřešek 110 Kč

Tábořiště není vybaveno el. přípojkami.

Dobíjení mobilu zdarma v hospodě.

Nabízíme k prodeji dřevo 200 Kč (kolečko rovnaného palivového  dřeva). Zapůjčíme vám mobilní ohniště - vybíráme vratnou jistinu 500 Kč.

Ceník parkování v areálu Rampa sport za 1 noc

Denní stání 60 Kč

Motocykl 50 Kč

Osobní auto 80 Kč

Obytný přívěs 130 Kč

Obytné auto 130 Kč

Autobus 250 Kč

Nákladní přívěs  70 Kč

Pokud u nás nebudete nocovat, zaparkujte své auto na blízkých parkovištích u Penny marketu nebo u lékárny, nebo ještě lépe PŘIJEĎTE VLAKEM :-)! 

Turistická ubytovna

Kapacita ubytovny: pokoj pro 16 osob, pokoj pro 7 osob, pokoj pro 6 osob a pokoj pro 4 osoby. Ubytování je velice jednoduché, v pokojích jsou pouze postele s matracemi pokrytými prostěradly. S sebou vlastní spací pytel a polštářek. V objektu je bezdrátové připojení k internetu zdarma.

Cena za jedno lůžko pro osobu od 15 let 170 Kč za noc.

Cena za jedno lůžko dítě do 15 let 150 Kč za noc.

Poplatek obci Týniště nad Orlicí je 15 Kč za osobu od 15 let a noc.

Objednávky přijímáme telefonicky na 773 285 141 nebo e-mailem na rampasport@seznam.cz.