.

.

Nocleh na vodáckém tábořišti

Naše tábořiště se nachází v průmyslovém areálu Vencl palubky u řeky. Je pro vás připravena plocha více než 11 000 metrů čtverečných, kde je dostatek místa na Vaše stany, obytná auta či karavany. 

Osobní automobily se parkují vedle průmyslové haly nebo na označeném parkovišti v areálu. Při parkování - především o víkendech nebo o prázdninách - se prosím řiďte pokyny obsluhy v půjčovně nebo v hospůdce, naši zaměstnanci vás budou navigovat tak, aby váš vůz nepřekážel našemu provozu nebo dalším nájemcům areálu.

Jednoduché sociální zařízení je umístěno v budově hospůdky (ubytovny), 4x dámská a 4x pánská sprcha (na mince 20 Kč), umyvárna, 6x WC pánské, 6x WC dámské.

Na tábořišti třídíme odpad - respektujte prosím označení nádob na odpad, třiďte s námi!


Ceník noclehu na tábořišti na zelené ploše za 1 noc

Děti 4 - 15 let 60 Kč

Osoba starší 15 let 90 Kč

Domácí mazlíčci 30 Kč

Stan 80 Kč

Párty stan, přístřešek 110 Kč

Tábořiště není vybaveno el. přípojkami.

Dobíjení mobilu zdarma v hospodě.

Odběr elektřiny z budovy 150 Kč. Pouze v případě, že je to z kapacitních důvodů možné. Nutno domluvit předem.

Nabízíme k prodeji dřevo na oheň a zapůjčíme vám mobilní ohniště - vybíráme vratnou jistinu 500 Kč.

Ceník parkování v areálu Rampa sport za 1 noc

Denní stání 60 Kč

Motocykl 50 Kč

Osobní auto 80 Kč

Obytný přívěs 130 Kč

Obytné auto 130 Kč

Autobus 250 Kč

Nákladní přívěs  70 Kč

Respektujte prosím zákazy stání. Pozor, od letošního roku bylo parkování na betonových plochách značně omezeno a je třeba parkovat zejména na travnatých plochách úplně na konci areálu na místě tábořiště.  Před zadní halou už není možné parkovat vůbec. Zde je nově třeba zajistit volnou manipulační plochu. Možné je parkovat pouze podél haly hned vedle hospody a pak na zelené ploše vzadu na tábořišti . Neparkujte před vjezdem do průmyslových hal a na manipulačních plochách před halami. Pokud si nejste jistí, zda vaše auto nepřekáží provozu, informujte se v hospodě nebo v půjčovně. Na tábořišti je nutné udržovat cestu pro průjezd aut volnou. 

Pokud u nás nebudete nocovat, zaparkujte své auto na blízkých parkovištích u Penny marketu nebo u lékárny, nebo ještě lépe PŘIJEĎTE VLAKEM :-)! 

Turistická ubytovna

Kapacita ubytovny: pokoj pro 16 osob, pokoj pro 7 osob, pokoj pro 6 osob a pokoj pro 4 osoby. Ubytování je velice jednoduché, v pokojích jsou pouze postele s matracemi pokrytými prostěradly. S sebou vlastní spací pytel a polštářek. V objektu je bezdrátové připojení k internetu zdarma.

Cena za jedno lůžko pro osobu od 15 let 170 Kč za noc.

Cena za jedno lůžko dítě do 15 let 150 Kč za noc.

Poplatek obci Týniště nad Orlicí je 15 Kč za osobu od 15 let a noc.

Objednávky přijímáme telefonicky na 773 285 141 nebo e-mailem na rampasport@seznam.cz.