.

.

Nocleh na vodáckém tábořišti

Naše tábořiště se nachází v průmyslovém areálu Vencl palubky u řeky. Je pro vás připravena plocha více než 11 000 metrů čtverečných, kde je dostatek místa na Vaše stany, obytná auta či karavany. 

Osobní automobily se parkují vedle průmyslové haly nebo na označeném parkovišti v areálu. Při parkování - především o víkendech nebo o prázdninách - se prosím řiďte pokyny obsluhy v půjčovně nebo v hospůdce, naši zaměstnanci vás budou navigovat tak, aby váš vůz nepřekážel našemu provozu nebo dalším nájemcům areálu. O prázdninách je zakázáno parkovat s neobytnými auty na travnaté ploše.

Jednoduché sociální zařízení je umístěno v budově hospůdky (ubytovny), 4x dámská a 4x pánská sprcha (na mince 20 Kč), umyvárna, 6x WC pánské, 6x WC dámské.

Na tábořišti třídíme odpad - respektujte prosím označení nádob na odpad, třiďte s námi!

Ceník noclehu na tábořišti na zelené ploše za 1 noc

Děti 6 - 15 let 40 Kč

Osoba starší 15 let 60 Kč

Domácí mazlíčci zdarma

Stan 60 Kč

Ceník parkování v areálu Rampa sport za 1 noc

Motocykl 30 Kč

Osobní automobil 60 Kč

Obytný přívěs 80 Kč

Obytné auto 120 Kč

Respektujte prosím zákazy stání, neparkujte před vjezdem do průmyslových hal a před vchody do objektů - pokud si nejste jistí, zda vaše auto nepřekáží provozu, informujte se v hospodě nebo v půjčovně.

Pokud u nás nebudete nocovat, zaparkujte své auto na blízkých parkovištích u Penny marketu nebo u lékárny, nebo ještě lépe PŘIJEĎTE VLAKEM :-)!

Turistická ubytovna

Kapacita ubytovny: pokoj pro 16 osob, pokoj pro 7 osob, pokoj pro 6 osob a pokoj pro 4 osoby. Ubytování je velice jednoduché, v pokojích jsou pouze postele s matracemi pokrytými prostěradly. S sebou vlastní spací pytel a polštářek. V objektu je bezdrátové připojení k internetu zdarma.

Cena za jedno lůžko je 120 Kč za noc.

Poplatek obci Týniště nad Orlicí je 15 Kč za osobu a noc.

Objednávky přijímáme telefonicky na 773 285 141 nebo e-mailem na rampasport@seznam.cz.